Tétel

Katalognummer:

11706.
Beendet 434. Fernauktion
Design - Mode

Rufpreis:

11 000 HUF

Beschreibung:

Fördős László (1938- ): Iparművész hatágú gyertyatartó. Fém, jelzett, kopásokkal m: 29 cm 1960-ban kezdte meg a művészeti tanulmányok a Dési Huber István önképzőkörben, Laborcz Ferenc szobrászművész irányítása alatt, ahol 1966-ig tanult. 1970-től ötvös szakismereti tanulmányokat is folytatott. 1971-89 között használati tárgyakat tervez, készít és forgalmaz a Képcsarnok és az Iparművészeti Vállalat hálózatán keresztül. 1978 óta a Művészeti Alap. 1993-tól a Magyar Képző és Iparművészek Szövetsége, 1994-2002 között a Gesellschaft für Goldschmiedekunst tagja. 1994 és 2002 között a Fördős Műhelygalériát működtette.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert