Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. eleje: Fürdöző aktok. Litográfia, p... https://www.darabanth.com/de/434-Fernauktion/434.0/Gemalde-und-Grafiken/Stich~500004/Jelzes-nelkul-feltehetoen-XX-sz-eleje-Furdozo-aktok-Litografia-papir-Korbevagva-p~II2802510
2802510
10703
434
Engravings
Beschreibung: Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. eleje: Fürdöző aktok. Litográfia, papír. Körbevágva, papírra kasírozva. 29,5x20 cm
: ekb