10618.
Beendet 434. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,97 EUR, 21,88 USD
Jelzés nélkül, XX. sz első fele: Vágtató ménes. Akvarell, papír. Dekoratív, sérült, üvegezett fakeretben, 28×38,5 cm