Györgyfy György (1896-1981): Tabáni részlet. Akvarell, papÃr. Jelzett.... https://www.darabanth.com/de/434-Fernauktion/434.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Gyorgyfy-Gyorgy-1896-1981-Tabani-reszlet-Akvarell-papir-Jelzett-Dekorativ-uvegezett-~II2784182
2784182
10128
434
15000
Rufpreis:
15 000 HUF 40,65 EUR , 46,88 USD
Beschreibung: Györgyfy György (1896-1981): Tabáni részlet. Akvarell, papÃr. Jelzett. DekoratÃv, üvegezett, kissé sérült fakeretben, hátoldalán Blattner Gyula budapesti képkeretezÅ‘ 1930 körüli cÃmkéjével. 31,5×26 cm
: pk