Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Tavaszi táj. Olaj, vászon. Jelezve ... https://www.darabanth.com/de/434-Fernauktion/434.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Gonczi-Gebhardt-Tibor-1902-1994-Tavaszi-taj-Olaj-vaszon-Jelezve-jobbra-lent-Uvegezett-sC3~II2803773
2803773
10111
434
22000
Beschreibung: Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Tavaszi táj. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, sérült fakeretben. 59x49 cm
: pk