Bánovszky Miklós (1895-1995): Szentendrei utca, olaj, vászon, jelzett,... https://www.darabanth.com/de/434-Fernauktion/434.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Banovszky-Miklos-1895-1995-Szentendrei-utca-olaj-vaszon-jelzett-hatoldalan-autograf-fel~II2807268
2807268
10025
434
90000
Beschreibung: Bánovszky Miklós (1895-1995): Szentendrei utca, olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 70x90 cm
: nagy_andras