Balogh László (1930-): Játékos formák, 1992. Szitanyomat, papír, jelze... https://www.darabanth.com/de/434-Fernauktion/434.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Balogh-Laszlo-1930-Jatekos-formak-1992-Szitanyomat-papir-jelzett-muveszpeldany-E~II2804684
2804684
10022
434
38000
Beschreibung: Balogh László (1930-): Játékos formák, 1992. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III./XV. számozással. 49x68 cm. Üvegezett fakeretben.
: pk