Andy Warhol (1928-1987): Marylin Monroe. Ofszet litográfia, papír. Sorszámozott: 61/100, jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur szárazpecséttel is jelzett, tanúsítvánnyal. 36x36 cm / Lithography with attest