Foto

Zahl der Lose: 426

Almási Éva színésznőről készült 3 db vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 24,5x18,4 cm és 21,1x16 cm között
12882.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bessenyei Ferenc különféle színházi szerepekben, 3 db vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, a képek hátoldalán feliratozva, datálva, 24x18 cm és 17,7x12,2 cm között
12883.

Rufpreis:
2 400 HUF

Törőcsik Mari és Mécs Károly a ,,Két emelet boldogság" című filmben, 3 db vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 20x29 cm
12884.

Rufpreis:
2 400 HUF
43

Paul Éluard francia költő, portré, fotóreprodukció, hátoldalon feliratozva, 24×18 cm
12885.

Rufpreis:
1 000 HUF

Székely Aladár (1870-1940): Ady Endre ismeretlen portréja. Sérült, hiányos 19x24 cm
12886.

Rufpreis:
10 000 HUF

2 db II. János Pál pápáról készült fotó, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal. 18x13 cm
12887.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1956 A Körhinta c. magyar film jelenetei, szereplői (Törőcsik Mari, Soós Imre), 4 db feliratozott fotó, kisebb sérülésekkel, 30x24,5 cm és 12x9 cm
12888.

Rufpreis:
4 000 HUF
46

cca 1956 Ruttkay Éva és Gábor Miklós az Éjfélkor c. filmben + Ruttkay Éva és Bessenyei Ferenc a Kioltott lángok c. filmben, 3 db nagyméretű fotó, az egyik kissé sérült, 24x18 cm és 30x24 cm
12889.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1920 Tomáš Masaryk (1850-1937) cseh politikus, államférfi, Csehszlovákia első elnöke feldíszített automobilban, nagyméretű fotó, 29x22,5 cm / Tomáš Masaryk Czech politician, statesman, the first president of Czechoslovakia, in a decorated automobile, large-size photo
12890.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dr Merényi Oszkár (1895-1981) pedagógus, irodalomtörténész életét és munkásságát bemutató fotóalbum, 45 db képpel, feliratokkal
12891.

Rufpreis:
1 000 HUF

12892.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1880 Budapest, a József tér József nádor szobrával, üzletekkel, keményhátú fotó, felirattal, 8,5×9 cm
12893.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF