Bessenyei Ferenc különféle színházi szerepekben, 3 db vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, a képek hátoldalán feliratozva, datálva, 24x18 cm és 17,7x12,2 cm között
cca 1956 Ruttkay Éva és Gábor Miklós az Éjfélkor c. filmben + Ruttkay Éva és Bessenyei Ferenc a Kioltott lángok c. filmben, 3 db nagyméretű fotó, az egyik kissé sérült, 24x18 cm és 30x24 cm
cca 1920 Tomáš Masaryk (1850-1937) cseh politikus, államférfi, Csehszlovákia első elnöke feldíszített automobilban, nagyméretű fotó, 29x22,5 cm / Tomáš Masaryk Czech politician, statesman, the first president of Czechoslovakia, in a decorated automobile, large-size photo
1967 szept., Keresztury Dezső író, korábbi vallás- és közoktatásügyi miniszter; Hubay Miklós író, később a Magyar Írószövetség elnöke és Arthur Burkhard a budapesti Fészek-klubban, hátoldalán pecséttel jelzett és feliratozott fotó, Kemény László fotóriporter felvétele, 18x23 cm