Foto Zahl der Lose: 426
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1583084
12906
434
Photo
1956 Forradalom a pesti utcákon. Szovjet harckocsi Francia sajtófotó / Photo from the 1956 revolution in Budapest. French press photo 18x12 cm 2805330
12907
434
Photo
Budapest anno, 7 db fotó, 17x12 cm és 9x5 cm közötti méretben
2806636
12908
434
Photo
cca 1910 Tabáni ipartörténeti emlék, Kimpán Milán angol úri szabó üzlete, I. ker. Görög utca 19., a tulajdonossal és családjával, a fotókeret részleges sérülésével, kartonon, hátoldalon feliratozva, 16,5×12 cm
2806409
12909
434
Photo
1957 Vasárnap délelőtt a szabadsághegyi fogaskerekű vasút végállomásánál, az 58-as villamossal, fotó, hátoldalon feliratozva, szép állapotban, 18×23cm 2806456
12910
434
Photo
cca 1935 Budapesti látkép a Hármashatárhegy aljáról, kiállításon részt vett fotó, jó állapotban, 18×23 cm 2701517
12911
434
Photo
Az Erzsébet-híd budai hídfője, 1930. Zettl Lajos (?-?) felvétele. Vintage fotó, sérült. Jelzett, feliratozott és datált a hátoldalán. Dekoratív fakeretben. 23×17,5 cm 2455694
12912
434
Photo
cca 1890-1900 Bp., Keller B. Lipót férfi szabó mester üzlete, IX. Ferenc körút 3., keményhátú fotó, kis sérüléssel, 28x22 cm 2768073
12913
434
Photo
cca 1912-1914 Budapest I. kerület, Attila út 35-37., építkezés, kartonra ragasztott fotó, 21×16 cm 2802556
12914
434
Photo
cca 1962 Budapest, kockás taxi, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából 2 db mai modern nagyítás, 24x17,7 cm
2802546
12915
434
Photo
cca 1933 Budapesti kirakodó vásár, 1 db modern nagyítás, 17,7x24 cm
2775308
12916
434
19000
Photo
1945 Tabán, a Szent Domonkos templom szétlőve Szendrő István fotóművész pecséttel jelzett fotója 24x16 cm
2775322
12917
434
14000
Photo
cca 1940 Budapest a régi Erzsébet híddal Szendrő István fotóművész pecséttel jelzett fotója 24x16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF