Foto

Zahl der Lose: 426

1956 Forradalom a pesti utcákon. Szovjet harckocsi Francia sajtófotó / Photo from the 1956 revolution in Budapest. French press photo 18x12 cm
12906.

Rufpreis:
5 000 HUF

Budapest anno, 7 db fotó, 17x12 cm és 9x5 cm közötti méretben
12907.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1910 Tabáni ipartörténeti emlék, Kimpán Milán angol úri szabó üzlete, I. ker. Görög utca 19., a tulajdonossal és családjával, a fotókeret részleges sérülésével, kartonon, hátoldalon feliratozva, 16,5×12 cm
12908.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

1957 Vasárnap délelőtt a szabadsághegyi fogaskerekű vasút végállomásánál, az 58-as villamossal, fotó, hátoldalon feliratozva, szép állapotban, 18×23cm
12909.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1935 Budapesti látkép a Hármashatárhegy aljáról, kiállításon részt vett fotó, jó állapotban, 18×23 cm
12910.

Rufpreis:
6 000 HUF

Az Erzsébet-híd budai hídfője, 1930. Zettl Lajos (?-?) felvétele. Vintage fotó, sérült. Jelzett, feliratozott és datált a hátoldalán. Dekoratív fakeretben. 23×17,5 cm
12911.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1890-1900 Bp., Keller B. Lipót férfi szabó mester üzlete, IX. Ferenc körút 3., keményhátú fotó, kis sérüléssel, 28x22 cm
12912.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1912-1914 Budapest I. kerület, Attila út 35-37., építkezés, kartonra ragasztott fotó, 21×16 cm
12913.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1962 Budapest, kockás taxi, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából 2 db mai modern nagyítás, 24x17,7 cm
12914.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1933 Budapesti kirakodó vásár, 1 db modern nagyítás, 17,7x24 cm
12915.

Rufpreis:
1 200 HUF

1945 Tabán, a Szent Domonkos templom szétlőve Szendrő István fotóművész pecséttel jelzett fotója 24x16 cm
12916.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

cca 1940 Budapest a régi Erzsébet híddal Szendrő István fotóművész pecséttel jelzett fotója 24x16 cm
12917.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF