Foto Zahl der Lose: 426
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2756175
13146
434
900
Photo
cca 1920-1946 5 db régi esküvői fotó, közte négy jelzett, vegyes méretben és állapotban 2773398
13147
434
Photo
cca 1900-1910 Elegáns kalapos hölgy, keményhátú fotó Mai és Társa budapesti műterméből (Nagymező u. 20., Magyar Fotográfusok Háza), sérült, 26,5x12 cm
2769307
13148
434
Photo
cca 1944-1945 Somogyszentmiklósi bérmálási ünnepségről készült fotók, a fotók egyikén a későbbi Mindszenty József esztergomi érsekkel, az egyik fotó hátoldalán: "Mindszenty püspök bérmál" felirattal, 9 db fotó és fotólap, 1 képeslap és 1 szentkép, két fotó felületén folttal, sérüléssel, 8x13 cm és 17x23 cm közötti méretben
2809776
13149
434
Photo
cca 1930 Budapest találkozó csoporkép 24x16 cm, Sass pecséttel jelzett fotó
2809892
13150
434
Photo
cca 1970 Szovjet-Magyar focimeccsen készült 3 db színes fotó: Moldványi Ákos, Török V. stb
2809883
13151
434
Photo
MTI riporterek és híradósok az 1970-es években 8 db fotó
2802566
13152
434
Photo
cca 1950 Sörözős társaság, a kép külön érdekessége, hogy a zenész korsója a tangóharmonikáján, miközben muzsikál + hozzáadva egy söröző cégére + hozzáadva egy XVI. századi metszet fotómásolata, amely a sörfőzés ördögi tudományát illusztrálta, 18x24 cm és 12x9 cm között 2802559
13153
434
Photo
cca 1920 Így már érthető, hogy a nagypapa miért nézte meg oly gyakran a pontos időt. És az is, hogy miért nem engedte meg ugyanezt a kisunokának. - 1 db modern nagyítás, 24x17,7 cm
2802561
13154
434
Photo
cca 1928 Autóverseny a budai hegyekben, 7 db modern nagyítás, 17,7x24 cm és 10x15 cm
2802545
13155
434
Photo
cca 1989 Három az igazság, fotogram, jelzés nélkül, 17,7x24 cm 2802543
13156
434
Photo
cca 1929 Budapest, Tabán, 10 db rajzolt képeslap tablójáról 1 db modern fotónagyítás, 24x17,7 cm
2802539
13157
434
Photo
cca 1938 Korschelt Miklós (1900-1982) budapesti festő- és fotóművész hagyatékából 1 db modern nagyítás (Férfierő), 17,7x24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF