Foto

Zahl der Lose: 426

cca 1920-1946 5 db régi esküvői fotó, közte négy jelzett, vegyes méretben és állapotban
13146.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

cca 1900-1910 Elegáns kalapos hölgy, keményhátú fotó Mai és Társa budapesti műterméből (Nagymező u. 20., Magyar Fotográfusok Háza), sérült, 26,5x12 cm
13147.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1944-1945 Somogyszentmiklósi bérmálási ünnepségről készült fotók, a fotók egyikén a későbbi Mindszenty József esztergomi érsekkel, az egyik fotó hátoldalán: "Mindszenty püspök bérmál" felirattal, 9 db fotó és fotólap, 1 képeslap és 1 szentkép, két fotó felületén folttal, sérüléssel, 8x13 cm és 17x23 cm közötti méretben
13148.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1930 Budapest találkozó csoporkép 24x16 cm, Sass pecséttel jelzett fotó
13149.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1970 Szovjet-Magyar focimeccsen készült 3 db színes fotó: Moldványi Ákos, Török V. stb
13150.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

MTI riporterek és híradósok az 1970-es években 8 db fotó
13151.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

cca 1950 Sörözős társaság, a kép külön érdekessége, hogy a zenész korsója a tangóharmonikáján, miközben muzsikál + hozzáadva egy söröző cégére + hozzáadva egy XVI. századi metszet fotómásolata, amely a sörfőzés ördögi tudományát illusztrálta, 18x24 cm és 12x9 cm között
13152.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1920 Így már érthető, hogy a nagypapa miért nézte meg oly gyakran a pontos időt. És az is, hogy miért nem engedte meg ugyanezt a kisunokának. - 1 db modern nagyítás, 24x17,7 cm
13153.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1928 Autóverseny a budai hegyekben, 7 db modern nagyítás, 17,7x24 cm és 10x15 cm
13154.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1989 Három az igazság, fotogram, jelzés nélkül, 17,7x24 cm
13155.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1929 Budapest, Tabán, 10 db rajzolt képeslap tablójáról 1 db modern fotónagyítás, 24x17,7 cm
13156.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1938 Korschelt Miklós (1900-1982) budapesti festő- és fotóművész hagyatékából 1 db modern nagyítás (Férfierő), 17,7x24 cm
13157.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF