Mönich László (1926 1987) magyar rövidfilmrendező, híradószerkesztő, 5 db színes pozitív Talking Heads koncertről és ismeretlen színházi előadásról, jelzett
1910 Házaspár és kisgyermek portréja, 2 db keményhátú kabinetfotó a budapesti Hunnia műteremből, szecessziós hátlappal, az egyik a hátoldalán dátumozott, 16,5x10,5 cm
cca 1900 Vegyes portréfotó tétel, 3 db, az egyik vágott, foltos, egy másik sarkán kis sérüléssel, kettő hátoldalán névbejegyzésekkel, 20x11 cm és 16x11 cm közötti méretben
cca 1900 össz. 5 db keményhátú fotó nagycsaládokról kisbabákkal, gyerekekkel, klf. műtermekből: Keglovich Emil (Szeged), Csincsák Endre (Kalocsa), Nesselroth (Baja), 2 db jelzés nélkül, 10,5x16,5 és 13x18 cm közötti méretekben