Pongrácz György: A bamba. Deák Ferenc életregénye. Bp.,1992, SZAC. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, az elülső borítón gyűrődésnyommal. A focista, Deák Ferenc 'Bamba' (1922-1998) aláírásával.
Bukh, Niels: Dán egyszerű és sportgimnasztika vezérkönyve. Átdolgozta és a Szt. László Gimnázium fedettuszoda javára kiadta: Király Dezső. Bp., 1938, Springer-ny. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Dr. Szily József: Maróczy Géza élete és pályafutása. (100 válogatott játszmával). Bp., 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, viseltes, sérült borítóval, helyenként ázásnyomokkal. Megjelent 3200 példányban.
Molnár Géza: Korszerű országúti kerékpárversenyzés. Bp., 1953., Sport. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, kopott, kissé foltos borítóval, a hátsó borító hiányzik a gerince javított. Megjelent 2100 példányban.