17347.
Beendet 434. Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Dengl János: A kereskedelmi szakoktatás szolgálatában. Tanulmányok, időszerű kérdések, harcok. Bp., 1934., Kereskedelmi Szakiskolai Tanárok Országos Egyesülete, 1 t.+ 303+2 p. Kiadói egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval és kissé sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel.