Félegyházy József: Az egyház a korai középkorban. Bp., 1967, Szent István Társulat, 520 p. Kiadói kartonált papírkötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
Cséfalvay Pál: A Thousand Years of Christianity in Hungary. Hungariae Christianae Millennium. (Kiállítási katalógus). Bp., 2002, Magyar Katolikus Püspöki Konferencia. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Szent helyek a térképeken. Térképtörténeti kiállítás a Pannonhalmi Főapátság és a Schottenstift (Bécs) anyagából. Pannonhalma, 2005, Bencés Kiadó. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Andrássy Kálmán: Az élet glóriás művészetéről. Hozzákötve: P. Laczika Ferenc S. J.: Hieronymo Sz. Ferenc jézustársasági misszonárius Nápoly apostola élete 1642-1716. Bp., 1924, "A Szív." Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval.
Adj nekem lelket, Uram! Kerényi Lajos atya önéletírása. Kerényi Lajos atya által DEDIKÁLT példány. Bp.,én.,Szent Gellért Kiadó és Nyomda. Kiadói kartonált papírkötés
Dr. Komáromy László: Az agyvelő boncolása. Tájbonctani és technikai útmutató. Dr. Kiss Ferenc egyet. ny. r. tanár előszavával. Bp., 1947., Novák Rudolf és Társa. Papírkötés, ceruzás bejegyzésekkel.
A magyar karika. (Keresztyén kisközösség a magyarok közt). H.n., é.n., magánkiadás, 54 p. Tűzött papírkötés, kissé kopott, koszos borítóval, dedikációval / ajándékozási sorokkal.
Roszík Mihály: ,,...Gond és félelem el nem ér..." Visszaemlékezések alberti szolgálatom fél évszázadából 1952-2002. Albertirsa, 2002, Alberti Evangélikus Óvoda és Iskola Igazgatótanácsa. Kiadói papírkötés. A szerző, Roszík Mihály (1922-2006) evangélikus lelkész által DEDIKÁLT példány.