16014.
Beendet 434. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 800 HUF
10,30 EUR, 11,88 USD
Veress D. Csaba: Felsőörs évszázadai. A szerző, Veress D. Csaba (1933-2014) történész, helytörténész által dedikált. Veszprém Megyei Levéltár Kiadványai 8. Veszprém, 1992, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kopott kartonált papírkötés. Megjelent 3000 példányban.