Stein Aurél: Indiából Kínába. Harmadik utam Belső-Ázsiába 1913-1916. F... https://www.darabanth.com/de/434-Fernauktion/434.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000004/Stein-Aurel-Indiabol-Kinaba-Harmadik-utam-Belso-Azsiaba-1913-1916-Ford-Halasz-Gyula-B~II2721346
2721346
16032
434
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Stein Aurél: Indiából Kínába. Harmadik utam Belső-Ázsiába 1913-1916. Ford.: Halász Gyula. Bp., 1923, Athenaeum, 133+2 p. + 1 (kihajtható térkép) t. Egészoldalas fotókkal illusztrált. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötésben.
: hsz