[Howard Carter (1874-1939), Arthur Cruttenden Mace (1874-1928] Carter, Howard - Mace, A[rthur] C[ruttenden]: Tut-Ankh-Amen sírja. Fordította: Dr. Balassa József. Az angol kiadás eredeti képeivel. Bp., én., Franklin. Kiadói dúsan aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, javított gerinccel.