17327.
Beendet 434. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 800 HUF
10,30 EUR, 11,88 USD
Homoki-Nagy István: Gyöngyvirágtól lombhullásig. Bp., 1954, Művelt Nép Könyvkiadó. Félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.