Tomsics Emőke: Háborúképek. Amatőrök és haditudósítók harctéri felvételei az első világháborúból. Bp., 2016, Magyar Nemzeti Múzeum-Kossuth Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Magyarország hadtörténete I-II. kötet. Szerk.: Liptai Ervin, Borus József, Tóth Sándor. Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Bp., 1984-1985, Zrínyi. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőbortóval, jó állapotban.