[Werbőczy István (1465-1541)]: Corpus juris hungarici, seu decretum generale inclyti regni Hungariae, partiumque eidem annexarum. In duos tomos distinctum. Tomus Primus, continens opus tripartitum juris consuetudinarii ejusdem regni, authore Stephano de Werbőcz, & c. Ac decreta constitutiones, et articulos serenissimorum & apostolicorum regum, ... Tyrnaviae [Nagyszombat], 1751, Typis Academicis Societatis Jesu, 8 sztl. lev.+1-120 p.+ 3 sztl. lev.+121-878+1 p. Latin nyelven. Rézmetszetű könyvdíszekkel illusztrált, köztük a királyokról készült impozáns metszetekkel. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű egészbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, és az elülső táblán szélén és a hátsó tábla egyik sarkán sérüléssel, és a táblákon szúette lyukakkal, foltos lapokkal, két uralkodó képét kivágták (Mária (171/172), I. Mátyás (215/216.), néhány lapélén kis benyomódással.
Dr. Kolosváry Bálint: A magyar magánjog tankönyve. II. kötet: kötelmi jog-családjog-öröklési jog. Bp.,1911, Grill Károly,(Légrády-ny.), 840 p. Harmadik kiadás. Átkötött kopott félbőr-kötés, a gerincen kis sérülésekkel.
Ruszoly József: Országgyűlési képviselő-választások Magyarországon 1861-1868. Jogtörténeti tár 2/2. Bp., 1999, Püski. Miskolc megyei Levéltár volt példánya. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborító, jó állapotban.