Sombart, Werner: Die Juden und das Wirtschaftsleben. Leipzig und München, 1920, Duncker & Humblot. 476p. Német nyelven. Aranyozott egészvászon kötésben, színezett felső lapélekkel, gerincen és borítón apró kopásnyomokkal, jó állapotban. / In full linen binding, in German languague, in good condition.
Papp Richárd: Miért kell Kohn bácsinak négy hűtőszekrény? Élő humor egy budapesti zsidó közösségben. Bp., 2010, Nyitott Könyvműhely. Kiadói papírkötés.
Izráel istentisztelete. Imádságos könyv a tanuló ifjuság és a nagy közönség számára. Fordította és magyarázatokkal ellátta: Dr. Pollák Miksa. Bp., 1987., MIOK. Kiadói kartonált papírkötés.
dr. Vida Márton (szerk.): Ítéljetek! Néhány kiragadott lap a magyar-zsidó életközösség könyvéből. Bp., 1939. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
Itéljetek! Néhány kiragadott lap a magyar-zsidó életközösség könyvéből. Szerk.: dr. Vida Márton. Bp., 1939, Szerző kiadása, 62+2 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
Venetianer Lajos: A magyar zsidóság története a honfoglalástól a világháború kitöréséig, különös tekintettel gazdasági és művelődési fejlődésére. Nemzeti Könyvtár 30. Bp., 2014., Magyar Közlöny. Kiadói kartonált papírkötés.
Omzsa-Haggáda. Ribáry Géza dr. bevezetésével. Munkácsi Ernő dr történeti és művészeti tanulmányával. Kohn Zoltán dr fordításával és magyarázatával. Bp., 1987., Korona GT,(Egyetemi-ny.) Gazdag képanyaggal illusztrált. Az 1942-es kiadás reprint kiadása. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Magyarországi zsinagógák. Szerk.: Gerő László. Bp., 1989, Műszaki Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón ázás- és kopásnyomokkal.
Mákzór imádságos könyv az év minden ünnepnapjára. Benne vagyon minden imádság, áhitatos elmélkedés, melyeket a zsinagóga számára elfogadtak. II. köt. Ros-hassono-ünnep második napjára. Ford.: Schön József. Bp., é.n., Schwarz Ignácz könyvkereskedése. + Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. IV. köt. Jomkipur, vagyis az engesztelő ünnep napjára. Ford.: Schön József. H.n., é.n., Schlesinger Jos könyvkereskedése. Kiadói dombornyomott egészvászon-kötés, kissé kopott, sérült borítókkal, ajándékozási bejegyzéssel.