Tétel

Rufpreis:

20 000 HUF

Beschreibung:

Nicolas Blondeau et Francois Noel: Dictionarium eroticum latino-gallicum. Dictionnaire érotique latin-français par Nicolas Blondeau (...). Edité pour la premi?re fois sur le manuscrit original avec des notes et additions de François Noël, (...) Précédé d'un essai sur la langue érotique par le traducteur du 'Manuel d'érotologie de Forberg. Párizs, 1885, Isidore Liseux. 150 p. Francia és latin nyelven. Számozott példány (375/179)! Későbbi aranyozott gerincű félvászon kötésben, eredeti papírborító bekötve, megerősített kötéssel, első néhány lap kissé foltos, néhány kevés lapon ceruzás jelöléssel, máskülönben jó állapotban. Ritka! / Numbered copy (375/179). Erotic dictionary in French and Latin languague, in later half-linen binding, on a few pages pencil markings, first few pages with stains, otherwise in good condition. Rare!

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras