Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF

25

Beschreibung:

Richard Schmidt: Beiträge zur indischen Erotik. Das Liebesleben des Sanskritvolkes. Nach den Quellen dargestellt von Richard Schmidt. Leipzig, 1902, Lotus. Német nyelven. Első kiadás! 976 p. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopott gerinccel, címlap kissé foltos, máskülönben jó állapotban. / First edition! In German language. Half leather binding.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk