Herkulesfürdő, Baile Herculane; Szapáry fürdő. Emil Jäger kiadása / Sz... https://www.darabanth.com/de/434-Fernauktion/434.0/Ansichtskarten/Siebenburgen~2000005/Herkulesfurdo-Baile-Herculane-Szapary-furdo-Emil-Jager-kiadasa-Szapari-Bad-spa-bath-~II2810864
2810864
21560
434
Transylvania
Ansichtskarten
Beschreibung: Herkulesfürdő, Baile Herculane; Szapáry fürdő. Emil Jäger kiadása / Szapári-Bad / spa, bath - kemény hátú fotó / cardboard photo (16,4 x 10,6 cm) (kopott sarkak / worn corners)
Materialzeichen:
T3
: bk