Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 494

Szilas József (?) 1902. "Steindl tanár emlékére" kétoldalas aranyozott vas emlékérem (75mm) T:1-,2
31203.

Rufpreis:
4 000 HUF
21

ifj. Szlávics László (1959-) 1982 "Kanalas réce" Cu egyoldalas emlékérem (39-50mm) T:1
31204.

Rufpreis:
1 400 HUF

ifj. Szlávics László (1959-) 1988. Vadászat témájú Cu emlékérem szett (10xklf, 38 mm), éremtartó kazettában bársonybéléssel. T:PP
31205.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Szent István / Nagy magyarok" aranyozott Cu emlékérem (40mm) T:PP patina
31206.

Rufpreis:
1 000 HUF

ifj. Szlávics László (1959-) DN "Férfiábrázolás" egyoldalas, bronz emlékérmem füllel (36mm) T:1
31207.

Rufpreis:
1 400 HUF

ifj. Szlávics László (1959-) DN "Kondorkeselyű" egyoldalas, bronz emlékérem (41mm) T:1
31208.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szolláth György (1927-2009) / Vadász György 1982. "Marcus Aurelius / MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina, kis ph Adamo SH1
31209.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szombathelyi László (1943-1987) 1975. "Volán 7.sz. Vállalat / Szolnok 900 éves jubileuma alkalmából" kétoldalas bronz plakett dísztokban (80mm) T:1- patina
31210.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szunyogh László (1956-) 1992. "Habsburg Ottó 80 éves / Páneurópa Unió Tata" kétoldalas bronz emlékérem (42mm) T:1-
31211.

Rufpreis:
1 800 HUF

Tápai Antal (1902-1986) 1972. "Korszerű Mezőgazdaság és Élelmiszeripar" egyoldalas, aranyozott Br emlékérem (79mm) T:1- kopott aranyozás, patina
31212.

Rufpreis:
1 400 HUF

Tornay Endre András (1949-2008) DN "Tánc" bronz emlékérem, hátlapon "160" lemez berakásos számozás (100mm) T:1-
31213.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Tóta Gyula (1912-1989) DN "Jelky András - Bajai Emlék" öntött sárgaréz plakett (91x126mm) T:1-
31214.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF