Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 494
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2798388
31203
433
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Szilas József (?) 1902. "Steindl tanár emlékére" kétoldalas aranyozott vas emlékérem (75mm) T:1-,2 2767429
31204
433
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 1982 "Kanalas réce" Cu egyoldalas emlékérem (39-50mm) T:1 2767355
31205
433
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) 1988. Vadászat témájú Cu emlékérem szett (10xklf, 38 mm), éremtartó kazettában bársonybéléssel. T:PP
2752786
31206
433
Numismatik
Ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Szent István / Nagy magyarok" aranyozott Cu emlékérem (40mm) T:PP patina 2767762
31207
433
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) DN "Férfiábrázolás" egyoldalas, bronz emlékérmem füllel (36mm) T:1
2767746
31208
433
Numismatik
ifj. Szlávics László (1959-) DN "Kondorkeselyű" egyoldalas, bronz emlékérem (41mm) T:1 2675039
31209
433
Numismatik
Szolláth György (1927-2009) / Vadász György 1982. "Marcus Aurelius / MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina, kis ph Adamo SH1
2751330
31210
433
Numismatik
Szombathelyi László (1943-1987) 1975. "Volán 7.sz. Vállalat / Szolnok 900 éves jubileuma alkalmából" kétoldalas bronz plakett dísztokban (80mm) T:1- patina
2773694
31211
433
Numismatik
Szunyogh László (1956-) 1992. "Habsburg Ottó 80 éves / Páneurópa Unió Tata" kétoldalas bronz emlékérem (42mm) T:1- 2678772
31212
433
Numismatik
Tápai Antal (1902-1986) 1972. "Korszerű Mezőgazdaság és Élelmiszeripar" egyoldalas, aranyozott Br emlékérem (79mm) T:1- kopott aranyozás, patina 2789964
31213
433
Numismatik
Tornay Endre András (1949-2008) DN "Tánc" bronz emlékérem, hátlapon "160" lemez berakásos számozás (100mm) T:1- 2792532
31214
433
Numismatik
Tóta Gyula (1912-1989) DN "Jelky András - Bajai Emlék" öntött sárgaréz plakett (91x126mm) T:1-
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF