Tápai Antal (1902-1986) 1972. "Korszerű Mezőgazdaság és Élelmiszeripar... https://www.darabanth.com/de/433-Fernauktion/433.0/Numismatik/Ungarische-Gedenkmunzen-Plaketten~2000013/Tapai-Antal-1902-1986-1972-Korszeru-Mezogazdasag-es-Elelmiszeripar-egyoldalas-aranyozott~II2678772
2678772
31212
433
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Beschreibung: Tápai Antal (1902-1986) 1972. "Korszerű Mezőgazdaság és Élelmiszeripar" egyoldalas, aranyozott Br emlékérem (79mm) T:1- kopott aranyozás, patina
: pk