https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Ärztliche Medaillen und Plaketten

Zahl der Lose: 113

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Prim Zoltán (1932-) 1968. "Orthopaed Vándorgyűlés Debrecen / MOT 1968" kétoldalas bronz emlékérem (63mm) T:2 patina
1
31541.

Prim Zoltán (1932-) 1968. "Orthopaed Vándorgyűlés Debrecen / MOT 1968" kétoldalas bronz emlékérem (63mm) T:2 patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rajki László (1939-) 1992. "NÉKOSZ (Népi Kollégisták Országos Szövetsége) 'Fényes szellők' Baráti Kör 1939-1972-1992 / Győrffy István Kollégium" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina, ph
1
31542.

Rajki László (1939-) 1992. "NÉKOSZ (Népi Kollégisták Országos Szövetsége) 'Fényes szellők' Baráti Kör 1939-1972-1992 / Győrffy István Kollégium" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina, ph

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Reményi József (1887-1977) 1976. "Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet - 1901-1976" egyoldalas, öntött Br emlékérem eredeti tokban (40mm) T:1
1
31543.

Reményi József (1887-1977) 1976. "Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet - 1901-1976" egyoldalas, öntött Br emlékérem eredeti tokban (40mm) T:1

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Máté István (1952-) 1988. "A Gyöngyösi Kórház alapításának emlékére, Vezekényi István kórházalapító / XIV. Heves Megyei Orvos Gyógyszerész Napok" kétoldalas, bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
1
31544.

Máté István (1952-) 1988. "A Gyöngyösi Kórház alapításának emlékére, Vezekényi István kórházalapító / XIV. Heves Megyei Orvos Gyógyszerész Napok" kétoldalas, bronz emlékérem (42,5mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Reményi József (1887-1977) 1934. "Prof. Dr. Török Lajos" kétoldalas Br plakett (95mm) T:1- patina, ph /  Hungary 1934. "Prof. Dr. Lajos Török" two-sided Br plaque. Sign.:József Reményi (1887-1977) (95mm) C:AU patina, edge error
1
31545.

Reményi József (1887-1977) 1934. "Prof. Dr. Török Lajos" kétoldalas Br plakett (95mm) T:1- patina, ph / Hungary 1934. "Prof. Dr. Lajos Török" two-sided Br plaque. Sign.:József Reményi (1887-1977) (95mm) C:AU patina, edge error

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Reményi József (1887-1977) (?) 1958. "IN MEMORIAM STEPHANI WESZPRÉMI - SOCIETAS MEDICO PHARMACEUTICO HISTORICA / PRO MERITIS IN SCRUTANDA HISTORIA MEDICA" kétoldalas bronz emlékérem tokban (82mm) T:1- kis patina, viseltes tok
1
31546.

Reményi József (1887-1977) (?) 1958. "IN MEMORIAM STEPHANI WESZPRÉMI - SOCIETAS MEDICO PHARMACEUTICO HISTORICA / PRO MERITIS IN SCRUTANDA HISTORIA MEDICA" kétoldalas bronz emlékérem tokban (82mm) T:1- kis patina, viseltes tok

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Renner Kálmán (1927-1994) DN "Dr. Petz Aladár 1888-1956 / Győr-Sopron Megyei Tanács Egészségügyi Osztálya - Kiemelkedő Egészségügyi Munkáért" kétoldalas bronz emlékplakett (~97mm) T:1-
1
31547.

Renner Kálmán (1927-1994) DN "Dr. Petz Aladár 1888-1956 / Győr-Sopron Megyei Tanács Egészségügyi Osztálya - Kiemelkedő Egészségügyi Munkáért" kétoldalas bronz emlékplakett (~97mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Rétfalvi Sándor (1941-) DN "75 éves a pécsi 1. Belklinika / Pozsony 1918 - Pécs 1923" bronz emlékéremT:1-
1
31548.

Rétfalvi Sándor (1941-) DN "75 éves a pécsi 1. Belklinika / Pozsony 1918 - Pécs 1923" bronz emlékéremT:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sidló Ferenc (1882-1953) ~1932. "Dr. Rottman Ármin 1860-1932" egyoldalas bronz emlékérem, peremén "LUDVIG BUDAPEST" gyártói jelzéssel (64mm) T:1- kis patina
1
31549.

Sidló Ferenc (1882-1953) ~1932. "Dr. Rottman Ármin 1860-1932" egyoldalas bronz emlékérem, peremén "LUDVIG BUDAPEST" gyártói jelzéssel (64mm) T:1- kis patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Stanzel Antal (1938-1998) 1988. "MAOTE - ASEM Jubileumi Kongresszus - Szeged - 1978-1988" egyoldalas, öntött bronz plakett (117mm) T:1-
1
31550.

Stanzel Antal (1938-1998) 1988. "MAOTE - ASEM Jubileumi Kongresszus - Szeged - 1978-1988" egyoldalas, öntött bronz plakett (117mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szabó Imrefia Béla / Szabó Géza 2010. "Richter Gedeon a magyar gyógyszeripar megteremtője / Tisztelet az elődöknek - MÉE (Magyar Éremgyűjtők Egyesülete) Gyöngyösi Csoport" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1
1
31551.

Szabó Imrefia Béla / Szabó Géza 2010. "Richter Gedeon a magyar gyógyszeripar megteremtője / Tisztelet az elődöknek - MÉE (Magyar Éremgyűjtők Egyesülete) Gyöngyösi Csoport" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szabó Imrefia Béla (1952- ) 2010. "Bugát Pál - A magyar orvosi nyelv megalkotója / Tisztelet az elődöknek - MÉE (Magyar Éremgyűjtők Egyesülete) Gyöngyösi Csoport" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
1
31552.

Szabó Imrefia Béla (1952- ) 2010. "Bugát Pál - A magyar orvosi nyelv megalkotója / Tisztelet az elődöknek - MÉE (Magyar Éremgyűjtők Egyesülete) Gyöngyösi Csoport" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse