Reményi József (1887-1977) 1934. "Prof. Dr. Török Lajos" kétoldalas Br... https://www.darabanth.com/de/433-Fernauktion/433.0/Numismatik/Ungarische-Arztliche-Medaillen-und-Plaketten~2000012/Remenyi-Jozsef-1887-1977-1934-Prof-Dr-Torok-Lajos-ketoldalas-Br-plakett-95mm-T1-pati~II2616898
2616898
31545
433
Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques
Numismatik
Rufpreis:
5 000 HUF 13,55 EUR , 15,63 USD
Beschreibung: Reményi József (1887-1977) 1934. "Prof. Dr. Török Lajos" kétoldalas Br plakett (95mm) T:1- patina, ph /
Hungary 1934. "Prof. Dr. Lajos Török" two-sided Br plaque. Sign.:József Reményi (1887-1977) (95mm) C:AU patina, edge error