Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD

Beschreibung:

Reményi József (1887-1977) 1934. "Prof. Dr. Török Lajos" kétoldalas Br plakett (95mm) T:1- patina, ph / Hungary 1934. "Prof. Dr. Lajos Török" two-sided Br plaque. Sign.:József Reményi (1887-1977) (95mm) C:AU patina, edge error

Teilen: