31714.
Beendet 433. Fernauktion
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen
14 000 HUF
37,94 EUR, 43,75 USD
1983. "Magyar Népköztársaság Bajnoka" aranyozott, részben zománcozott bronz tollaslabda díjérem. Ebben az évben a Honvéd Zrínyi SE tollaslabdázói, Vígh Ildikó és Vörös György nyerték a vegyes páros bajnokságot T:2 zománcozás sérült, címerrátét hiányzik, korr.