Vintage Weine, Getränke Zahl der Lose: 55
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2790518
13354
433
Vintage wines, drinks
1995 Bakondi Egri Bikavér, 'Bull's Blood Aged in barrique', pincében szakszerűen tárolt bontatlan palack száraz vörösbor, 13 %, 0,75 l.
2790504
13355
433
Vintage wines, drinks
cca 1970-1980 Domoszlói Muskotály, 3 palack bontatlan palack félédes mátrai fehérbor, kopott, sérült címkékkel. 0,7lx3
2790493
13356
433
Vintage wines, drinks
1975 Hosszúhegyi Rajnai Rizling, 3 palack muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, sérült címkékkel. 0,75lx3 2790476
13357
433
Vintage wines, drinks
1985 Hosszúhegyi Merlot, 3 palack muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, sérült címkékkel. 0,75lx3 2790472
13358
433
Vintage wines, drinks
1981 Hosszúhegyi Cabernet S[auvignon], 3 palack muzeális bor, hajós-bajai borvidék, szakszerűen tárolt bontatlan palack vörösbor, kopott, sérült címkékkel. 0,75lx3 2790465
13359
433
Vintage wines, drinks
1996 Sümegi József Hajósi Cabernet Sauvignon. Pincében, szakszerűen tárolt, bontatlan palack száraz vörösbor, 12%, 0,75 l. 2796366
13360
433
Vintage wines, drinks
1976 Tokaji aszú, 5 puttonyos, bontatlan palack fehérbor, 0,5 l Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF