12276.
Beendet 433. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Gewerkschaft d. Eisenbahner Österreichs (osztrák vasúti dolgozók szakszervezete) emlék falidísz. Epoxi, kis kopásnyomokkal, 27,5x13 cm