12337.
Beendet 433. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Fiú, lány nyuszival, faragott kő, jelzett, kopásokkal, 13x7 cm