cca 1864-1865-1870-1877 Kézzel írt szemelvényeket tartalmazó könyv, benne különféle írásokkal, és benne possessori névbejegyzésekkel. Korabeli kopott félvászon-kötésben, a táblákon sérülésnyomokkal.