Tétel

Katalognummer:

12982.
Beendet 433. Fernauktion
Flohmarkt

Rufpreis:

6 000 HUF

14

Beschreibung:

2 db nagyméretű sörös korsó, anyagában színezett üveg, az egyik jelzett, Dreher Sör felirattal, ón fogóval, sérült porcelán fedéllel (zöld színű); a másik jelzés/felirat nélkül, öntött fém fogóval és fedéllel (barna színű). m: 35-37 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras