Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2751985
19276
433
Jewellery and precious metal items
Nagy rózsakvarc golyó d: 55 mm
2734522
19277
433
2 db ezüst (Ag) nyelű kés. jelzett 18 cm
2750568
19278
433
Ezüst (Ag) peremű, fa váza, sérült, jelzés nélkül, m: 10 cm 2709314
19279
433
Ezüst (Ag) nyelű tortalapát, jelzett, h: 24 cm 2775321
19280
433
Ezüst (Ag) kínálótálka, jelzett, d: 11,5cm, nettó: 48,52 2775311
19281
433
32000
Ezüst (Ag) cigarettatartó, jelzett, m: 7,5cm, bruttó: 84,4g
2703242
19282
433
Alliani ezüst (Ag) kép, üvegezett fakeretben, jelzett, 9x12,5 cm 2703398
19283
433
36000
Ezüst (Ag) 3 db sótartó 2 db üvegbetéttel, egyiken csorba, jelzett, nettó: 63 g, m: 3,5 cm
2703190
19284
433
36000
Ezüst (Ag) nyelű desszertes készlet, jelzett, dobozban, h: 18 cm, cca. nettó: 144 g
2703308
19285
433
Ezüst (Ag) peremes, kristály, cigaretta kínáló, jelzett, kopásnyomokkal, m: 6,5 cm
2705279
19286
433
90000
Arany (Au) 14K gyűrű 0,6 ct brillel (kő felületén sérülések), jelzett, méret: 51, bruttó: 1,9 g
2790794
19287
433
40000
Ezüst (Ag) historizáló pohár, jelzett, m: 11 cm, nettó: 92g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF