Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2771617
19264
433
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) Anjou-liliom, áttört filigrán bross, jelzés nélkül, h: 3,2 cm, nettó: 2,7 g 2730453
19265
433
Ezüst(Ag) csillagos fülbevalópár, jelzett, kőhiánnyal, h: 2 cm, bruttó: 3,2 g
2730195
19266
433
Ezüst(Ag) gyűrű füstszínű üveg kővel, jelzett, méret: 58 cm, bruttó: 13,9 g
2729934
19267
433
Ezüst(Ag) fülbevalópár kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 9,6 g
2798481
19268
433
Bőr karkötő ezüst(Ag) díszítéssel, jelzett, h: 17 cm, bruttó: 5,1 g 2752082
19269
433
Ezüst (Ag) fülbevaló, jelzett. ónix kővel 35 mm
2765832
19270
433
Ezüst (Ag) pudrié, vésett, d: 6,5 cm, jelzett, bruttó: 50 g 2765831
19271
433
Ezüst(Ag) nyaklánc, szív alakú függővel, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 5,8 g
2730330
19272
433
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, bruttó: 4,2 g
2704700
19273
433
2677194
19274
433
Ezüst(Ag) leveles fülbevalópár apró kövekkel, jelzett, h: 2,8 cm, bruttó: 3,19 g
2795459
19275
433
Ezüst (Ag) karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 4,35g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF