Vörös Géza jelzéssel: Enteriőr. Olaj, farost. Kissé vetemedett. Apró f... https://www.darabanth.com/de/433-Fernauktion/433.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Voros-Geza-jelzessel-Enterior-Olaj-farost-Kisse-vetemedett-Apro-feluleti-serulesekke~II2800235
2800235
10750
433
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Vörös Géza jelzéssel: Enteriőr. Olaj, farost. Kissé vetemedett. Apró felületi sérülésekkel. 80x69 cm.
: pk