E. Illés A. jelzéssel: Virágzó táj. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. ... https://www.darabanth.com/de/433-Fernauktion/433.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/E-Illes-A-jelzessel-Viragzo-taj-Olaj-vaszon-kartonra-kasirozva-Szeleinel-kisse-ser~II2796700
2796700
10769
433
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: E. Illés A. jelzéssel: Virágzó táj. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Széleinél kissé sérült. 28,5x28,5 cm
: tg