Kiss Gusztáv (1949- ): Kompozíció (cím nélkül). Nyomat, papír, jelzett, kis felületi sérüléssel. Hátoldalán autográf (Katona János részére szóló) ajándékozási sorokkal. Kissé viseltes fa keretben, paszpartuban, a paszpartu elvált a kerettől.12x10,5 cm