Foto Zahl der Lose: 615
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2801727
14404
433
Photo
Frölich Izidor (1852-1931) fizikus, MTA tag, tanár, rektor kabinet fotója díszmagyarban Budapest Goszleth műterme 11 x21cm Kissé sérült 2797299
14405
433
Photo
cca 1965 Repülős körhintán, háttérben Ikarus buszokkal, nagyméretű fotó, 30×40 cm
2800692
14406
433
Photo
Tájképek, családi felvételek, állatok, stb., 21 db sztereo üvegnegatív 2800689
14407
433
Photo
Családi felvételek gyerekekkel, állatokkal, stb., 21 db sztereo üvegnegatív 2800667
14408
433
Photo
cca 1920-1930 Női portré, utólagosan színezett, nagyméretű fotó, a kartonon sarokhiányokkal, 23x16,5 cm
2800646
14409
433
Photo
Régi portrék, csoportképek, 10 db nagyméretű fotó, vegyes méretben és állapotban 2800657
14410
433
Photo
cca 1920-1930 Nő népviseletben, kendőben, utólagosan színezett, nagyméretű fotó, kis sarokhiánnyal, 23x17 cm
2799996
14411
433
Photo
cca 1930-1940 3 db Hollywoodi színésznőket ábrázoló fotó (Warner Bros., Fox Film Corp.), az egyik saroktöréssel, 25x20 cm körül 2799963
14412
433
Photo
cca 1910-1920 Utcai csoportkép egyenruhás rendőrrel, nagyméretű fotó, 24x18 cm 2799933
14413
433
Photo
cca 1940 Néptáncos lány, nagyméretű fotó, 23,5x17,5 cm 2799917
14414
433
Photo
cca 1930-1940 Csoportképek rendezvényekről, előkelő társaságokról, 4 db nagyméretű fotó, közte három pecséttel jelzett (Schäffer fotószalon és Inkey Tibor Budapest, Art-Photo Bruxelles), 24x18 cm körül 2796953
14415
433
Photo
1921 Családi fénykép (Benedek család) egyenruhás katonatiszttel, kartonra kasírozott, hidegpecséttel jelzett fotó Szenes (Koller utóda) budapesti műterméből, feliratozva, a kartonon saroktöréssel és hiánnyal, 22x16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF