Foto Zahl der Lose: 615
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2800420
14392
433
Photo
Régi fényképekről készített felvételek, 34 db modern előhívású fotó Kanyó Béla (1939-2020) hagyatékából, jelzés nélkül, 18x13 cm körül
2800457
14393
433
15000
Photo
Gerhard Berger McLaren F1-pilóta sajtótájékoztatója, 5 db színes fotó, Kanyó Béla (1939-2020) fotóriporter jelzés nélküli felvételei, 17,5x12,5 cm
2800447
14394
433
30000
Photo
Fürdőruha-bemutató a Terror Házában, 25 db színes fotó, Kanyó Béla (1939-2020) fotóriporter jelzett felvételei, 17,5x12,5 cm
2800538
14395
433
Photo
Vegyes fényképek (diplomáciai esemény, család, külföldi utazás), 20 db fotó, Eifert János felvételei (egy jelzett, a többi jelzés nélkül), 18x13 cm körül
2800525
14396
433
Photo
Erzsébet-díj átadó (?) ünnepség (Dr. Czeizel Endre, Palotás János, Huszti Péter, stb.), 5 db színes fotó, Kanyó Béla (1939-2020) fotóriporter jelzett felvételei, 17,5x12,5 cm
2800519
14397
433
30000
Photo
Macskák musical, 13 db színes fotó, Kanyó Béla (1939-2020) fotóriporter jelzett felvételei, 17,5x12,5 cm
2800513
14398
433
Photo
Police Magyar Közbiztonsági Alapítvány gyűlés/rendezvény (Sváby András), 6 db színes fotó, Kanyó Béla (1939-2020) fotóriporter jelzett felvételei, 17,5x12,5 cm
2800512
14399
433
Photo
1998 A Fresh lányegyüttes egy díjátadón (Az Év Arca), 11 db színes fotó, Kanyó Béla (1939-2020) fotóriporter jelzett felvételei, 17,5x12,5 cm
2800497
14400
433
24000
Photo
Divatbemutató, modellek estélyi ruhákban, 13 db színes fotó, Kanyó Béla (1939-2020) fotóriporter jelzett felvételei, 17,5x12,5 cm
2800485
14401
433
30000
Photo
Esküvői képek (Kováts Adél), 23 db színes fotó, Kanyó Béla (1939-2020) fotóriporter jelzett felvételei, 17,5x12,5 cm
2800460
14402
433
30000
Photo
Rendezvények (gálaműsor, kiállítás) neves vendégekkel (Kern András, Rózsa György, Szulák Andrea, stb.), 17 db színes fotó, Kanyó Béla (1939-2020) fotóriporter jelzett felvételei, 18x12,5 cm
2801723
14403
433
Photo
cca 1910 Nő és gyermek kutyával fotó karton keretben 14x17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF