Foto

Zahl der Lose: 615

Régi fényképekről készített felvételek, 34 db modern előhívású fotó Kanyó Béla (1939-2020) hagyatékából, jelzés nélkül, 18x13 cm körül
14392.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gerhard Berger McLaren F1-pilóta sajtótájékoztatója, 5 db színes fotó, Kanyó Béla (1939-2020) fotóriporter jelzés nélküli felvételei, 17,5x12,5 cm
14393.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Fürdőruha-bemutató a Terror Házában, 25 db színes fotó, Kanyó Béla (1939-2020) fotóriporter jelzett felvételei, 17,5x12,5 cm
14394.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Vegyes fényképek (diplomáciai esemény, család, külföldi utazás), 20 db fotó, Eifert János felvételei (egy jelzett, a többi jelzés nélkül), 18x13 cm körül
14395.

Rufpreis:
10 000 HUF

Erzsébet-díj átadó (?) ünnepség (Dr. Czeizel Endre, Palotás János, Huszti Péter, stb.), 5 db színes fotó, Kanyó Béla (1939-2020) fotóriporter jelzett felvételei, 17,5x12,5 cm
14396.

Rufpreis:
10 000 HUF

Macskák musical, 13 db színes fotó, Kanyó Béla (1939-2020) fotóriporter jelzett felvételei, 17,5x12,5 cm
14397.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Police Magyar Közbiztonsági Alapítvány gyűlés/rendezvény (Sváby András), 6 db színes fotó, Kanyó Béla (1939-2020) fotóriporter jelzett felvételei, 17,5x12,5 cm
14398.

Rufpreis:
3 000 HUF

1998 A Fresh lányegyüttes egy díjátadón (Az Év Arca), 11 db színes fotó, Kanyó Béla (1939-2020) fotóriporter jelzett felvételei, 17,5x12,5 cm
14399.

Rufpreis:
10 000 HUF

Divatbemutató, modellek estélyi ruhákban, 13 db színes fotó, Kanyó Béla (1939-2020) fotóriporter jelzett felvételei, 17,5x12,5 cm
14400.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Esküvői képek (Kováts Adél), 23 db színes fotó, Kanyó Béla (1939-2020) fotóriporter jelzett felvételei, 17,5x12,5 cm
14401.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Rendezvények (gálaműsor, kiállítás) neves vendégekkel (Kern András, Rózsa György, Szulák Andrea, stb.), 17 db színes fotó, Kanyó Béla (1939-2020) fotóriporter jelzett felvételei, 18x12,5 cm
14402.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

cca 1910 Nő és gyermek kutyával fotó karton keretben 14x17 cm
14403.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF