1942 Református Élet 1-46. szám. Majdnem teljes évfolyam. Szerk.: Ravasz László, Muraközy Gyula. Félvászon-kötésben, kopott borítóval és kissé sérült gerinccel, egy lap kijár, egy lap sérült, lyukas.