15402.
Beendet 433. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
H. Balázs Éva: Bécs és Pest-Buda a régi századvégen. Bp., 1987. Magvető. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval