Tétel

Katalognummer:

17112.
Beendet 433. Fernauktion
Bücher: Jagd

Rufpreis:

100 000 HUF
271,00 EUR, 312,50 USD

Beschreibung:

Bedő Albert: A magyar állam erdőségeinek gazdasági és kereskedelmi leírása I. köt. és II. köt. II. rész. I. köt.: Általános erdészeti viszonyok. II. köt.: Az erdők törzskönyve. 2. rész: Az állam összes erdőségeinek átnézet térképével. Kiadja Darányi Ignácz földmivelődésügyi magy. kir. miniszter. Bp., 1896., XCIX + 591 p., 2+ 438- 908 p. Második kiadás. Nem teljes, IV+1 térkép kötetben teljes. Korabeli dúsan aranyozott gerincű félbőr-kötés, festett lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal, néhány lapon ceruzás bejelöléssel, intézményi bélyegzőkkel és régi könyvtári címkékkel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg