Tétel

Rufpreis:

4 400 HUF
11,92 EUR, 13,75 USD

Beschreibung:

Tompa Mihály összes költeményei I. ésIV. kötet. A költő életrajzát írta Szász Károly. Sajtó alá rendezték: Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Bp.,1870,Méhner Vilmos,(Rudnyánszky A.-ny.), 394; 404 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel,szép állapotban

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras