Tétel

Katalognummer:

14726.
Beendet 432. Fernauktion
Drucksachen

Rufpreis:

10 000 HUF

Beschreibung:

Bolond Miska naptára 1858-ra. Ötven eredeti fametszettel. Első évfolyam. Pest, 1858. Landerer és Heckenast. 10 +6 üres sztl. lev. 128 l. Korabeli, kopottas félvászon kötésben, a 114 és 127 oldalak közötti a hiányzó lapokat (119/120., 117/118., 123/124., 121/122.) a 74-75. oldalak között kötötték be, de két lap hiányzik: 115/116, 125/126. Benne az üres lapokon és pluszban kéz írott jegyzetekkel

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert