Daday Gerő (1890-1979): Velencei-tó. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán... https://www.darabanth.com/de/432-Fernauktion/432.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500023/Daday-Gero-1890-1979-Velencei-to-Olaj-vaszon-jelzett-hatoldalan-autograf-felirattal-vC3~II2785215
2785215
10114
432
Beschreibung: Daday Gerő (1890-1979): Velencei-tó. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, vászon teteje papírra ragasztva. 7,5x9,5 cm.
: sza