15104.
Beendet 432. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Halácsy Dezső: A magyar városokért. Bp., 1940, szerzői kiadás (Keresztény Nemzeti Nyomdavállalat), 259 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal. A szerző által DEDIKÁLT példány!