Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF

Beschreibung:

Vegyes közlemények a Csendőrségi Zsebkönyv 1887-1904. évfolyamaiból. II. Bp. 1905. M. Kir. Csendőrség Zsebkönyvének szerkesztői bizottsága. 342 l. Kiadói egészvászon-kötésben. Pálfi Mihály m. kir. csendőr kézzel írt és pecsételt ex librisével. Kissé kopott, vetemedett lapokkal

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras